Népmese I. korcsoport

Sipos Tamás - Továbbjutott, különdíj (a magyar vízilabda-válogatott kézjegyével ellátott vízilabda)

Ábrahám Laura - Fellépési lehetőség az Aranytíz gyermektáncházban

Kis Botond Farkas - Fellépési lehetőség a Tatai Sokadalomban

Regdon Dóra - Fellépési lehetőség az Aranytíz gyermektáncházban és a Magyar Vár Lovas Majálisán Pomázon

Szabó Csongor - Fellépési lehetőség az Aranytíz gyermektáncházban

Sipos Tamás - Fellépési lehetőség

Sipos Angéla Tamara - Fellépési lehetőség

Népmese II.korcsoport

Westsik Luca Anna - Továbbjutott

Népzene I.korcsoport

Nagy Benedek, kiemelt arany minősítés - Továbbjutott, fellépési lehetőség a Mesterek és Tanítványok fesztiválon

Széchenyi Zsófia, kiemelt arany minősítés - Továbbjutott, fellépési lehetőség a Tímár család által vezetett Csillagszemű Néptáncegyüttes gáláján és az Aranytíz gyermektáncházban

Németh Csaba Levente, arany minősítés - Továbbjutott, fellépési lehetőség a NAMI fesztiválon és Olasz Etelka mesemondóval

Dobos Levente, arany minősítés - Fellépési lehetőség a Tatai Sokadalmon és Olasz Etelka mesemondóval

Gyetkó Réka, arany minősítés - Fellépési lehetőség az Aranytíz gyermektáncházban

Tekerentyűk, arany minősítés - Fellépési lehetőség a Tímár család által vezetett Csillagszemű Néptáncegyüttes gáláján

Giusto, arany minősítés

Kövirigó Együttes, arany minősítés

Meczkó Eszter, arany minősítés

Mézes Márton, arany minősítés

Szabó Lili Dorottya, arany minősítés

Szentes Eszter, arany minősítés

Bokros Bettina, ezüst minősítés

Erzsébeti Legények, ezüst minősítés

Farkas Ida, ezüst minősítés

Ürömi Duó, ezüst minősítés

Vukics Ferenc Lél, ezüst minősítés

Bekó Donát, bronz minősítés

Rejeczky Szimpatikusok, bronzminősítés

Népzene II.korcsoport

Wéber Dorina, kiemelt arany minősítés -Továbbjutott, fellépési lehetőség a Regionális Néptánctalálkozón Gödön

Kolozsi Emma, arany minősítés -Továbbjutott, fellépési lehetőség a Magyar Vár Lovas Majálisán, Pomázon és Olasz Etelka mesemondóval

Takács Nagy Jázmin, arany minősítés -Továbbjutott, fellépési lehetőség a Vörös Árpád által szervezett Tébláb Fesztiválon

Nyakas Citerazenekar, arany minősítés -Fellépési lehetőség NAMI gáláján

Piacsek Péter Balázs, arany minősítés -Fellépési lehetőség Olasz Etelka mesemondóval

Takács Borbála, arany minősítés - Fellépési lehetőség a Vörös Árpád által szervezett Tébláb fesztiválon

Tamás Boldizsár, arany minősítés - Fellépési lehetőség a Lőrincz Beáta által vezetett Cédrus Néptáncegyüttes gáláján, és Olasz Etelka mesemondóval

Csenderes, arany minősítés

Szmecskó Máté, arany minősítés

Vackor Citera Együttes, aranyminősítés

Bódi Luca és zenekara, ezüst minősítés - Fellépési lehetőség a Lőrincz Beáta által vezetett Cédrus Néptáncegyüttes gáláján

Verebélyi Dorina, ezüst minősítés

Néptánc I. korcsoport

Borka Ráhel (Budajenő), különdíj (ének) - Fellépési lehetőség a Lőrincz Beáta által vezetett Cédrus Néptáncegyüttes gáláján

Hétlépés - Széki, arany minősítés

Nádasdi Ifjúsági Együttes - Bukovinai, arany minősítés - Továbbjutott, fellépési lehetőség a Tatai Sokadalmon

Tamariska - Rábaközi, arany minősítés - Továbbjutott, fellépési lehetőség a Mesterek és Tanítványok fesztiválon

Budajenői Pántlika egész táncműhely - Fellépési lehetőség a Tímár család által vezetett Csillagszemű Néptáncegyüttes gáláján

Hétlépés - Somogyi páros

Hétlépés egész táncműhely - Fellépési lehetőség a Vörös Árpád által szervezett Tébláb fesztiválon

Kárpáti Attila, ígéretes tehetség

Saróka Eszter és Farkas Gábor (Nádasdi) - Fellépési lehetőség a Mesterek és Tanítványok fesztiválon

Szilas Néptáncegyüttes – Császárszállási - Fellépési lehetőség a NAMI fesztiválon

Szilas Néptáncegyüttes – Visai - Fellépési lehetőség a NAMI fesztiválon

Urbán Kristóf (Hétlépés - széki) - Fellépési lehetőség a Tatai Sokadalmon

Néptánc II. korcsoport

Kisgöncöl – Szatmári, arany minősítés -Továbbjutott, fellépési lehetőség a a Tatai Sokadalmon

Gödöllő - Szucsági, aranyminősítés

Gödöllő - Kalotaszegi legényes - Fellépésilehetőség a Magyar Vár Lovas Majálisán, Pomázon

Hétlépés – Rábaközi - Fellépési lehetőség aTímár család által vezetett Csillagszemű Néptáncegyüttes gáláján

Népdal I. korcsoport

Kiemelt arany minősítést kapott

Géró Péter - Továbbjutott

Kopányi Kata - Továbbjutott, fellépésilehetőség a Timár család által vezetett Csillagszemű Néptáncegyüttes gáláján

Bodzabogyók Énekegyüttes

Budajenői Szederinda Énekegyüttes - fellépési lehetőség a Regionális Néptánctalálkozón Gödön

Cinkelányok - Továbbjutott

Csintekerintő duó - Fellépési lehetőség a Magyar Vár Lovas Majálisán, Pomázon

Gyermeklánc

Huszárok - fellépésilehetőség a Timár család által vezetettCsillagszemű Néptáncegyüttes gáláján

Kalapos Énekegyüttes

Sárgarigó – fellépési lehetőség az Aranytíz gyermektáncházban

Aranyminősítést kapott

Ballay Dorka

Döbrönte Petra – fellépési lehetőség

Hajdú Zsófia A.

Ledniczky Laura – fellépési lehetőség a Gödi Regionális Néptáncfesztiválon

Násztor Eszter

Paládi Attila – fellépési lehetőség

Szabó Blanka

Túróczi Tamara

Búzamagocska énekcsoport

Cicege együttes

Cilibri énekegyüttes

Cinke duó

Cipóriska Énekegyüttes

Fülemüle

Gyöngykoszorú Népdalcsoport

Muzsikáló lányok

Pilinke (kicsik)

Pitypalatty

Ezüst minősítést kapott

Baka Rebeka

Bölöni Balázs

Farkas Csongor

Gera Dorka

György Bálint

Czikó Rebeka

Drienkó Károly

Pintér-Rápa Ilona

Pintér-Rápa Titanilla Anna

Rozner Éva Mária

Sándor Réka

Sass Éva

Aranymálinkó

Dünnyögők

Vadrózsák (Magyarbődi karikázó)

Bronz minősítést kapott

Ámon Abigél Ágnes

Domos Gréta

Édes Emese

Fehérvári Dóra

Fekete Ilona

Hajdú Balázs Kálmán

Horváth Júlia

Juhász Lara

Kárpáti Márk

Kolos Natália

Lakatos Vanessza

Lukács Bendegúz

Molnár Koppány

Nagy Bianka

Sallay Boglárka Kamilla

Simon Zselyke

Szabó Csongor

Vajda Luca Anna

Vizi Tamara

Népdal II. korcsoport

Kiemelt arany minősítést kapott

Gál Lea Kamilla

Takács Nagy Jázmin – Továbbjutott

Arany minősítést kapott

Bohák Emese

Balázs Noémi

Surmann Lili

Lukács Lilla Réka

Ezüst minősítést kapott

Géró Anna Csenge

Géczi Csilla

Holecz Mária

Végh Dorottya

Vojnits Kincső

Aranygaluska

Pilinke (nagyok)